top of page

Biz Kimiz?

Logo 437x437 (biz kimiz ).png

KURUMSAL YAPI

Her geçen gün gelişen ve büyüyen yapısıyla ön plana çıkan Tuzla Güvenlik Sistemleri, uzun yıllar güvenlik sektöründe hizmet vermiş, profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmesiyle dikkat çekiyor. Kaliteli ürün yelpazesiyle müşterileine çözüm odaklı hizmetler sunan firmamız, birçok çözümü aynı anda bulma, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayan profesyonel personeli ve piyasanın altında sunduğu fiyatlarla her geçen gün gelişmekte ve büyümektedir.

KALİTE VE GÜVEN

Firma; projelendirme, montaj, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tam ve entegre çözümler sunmaktadır. İşletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üreten Tulza Güvenlik Sistemleri, Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklenmesi nedeniyle sektörün diğer temsilcilerinden farklıdır. Müşteri talepleri doğrultusunda kendisini sürekli geliştiren Tuzla Güvenlik Sistemleri, bütün hizmetlerinde yüksek müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sektörel tecrübesiyle bölgenin ön plana çıkan firmalarından biri olan Tuzla Güvenlik Sistemleri, çözüm ortaklarına sağladığı kaliteli hizmetlerin yanısıra; hızlı teslimat, iş takipliği ve güven kimliğiyle de fark yaratıyor. Uzun yıllardır Güvenlik sektöründe hizmet veren firma, küçük ölçekli projelerden büyük ölçekli projelere, İş merkezleri ve fabrikalar olmak üzere bir çok alanda müşterilene hizmet vermektedir.

bottom of page